Návody k lepení

INSTRUKCE K NALEPENÍ FOTOTAPET – POUŽITÍ LEPIDLA NA PAPÍROVÉ TAPETY

  1. Vyberte díl č. 1.
  2. Položte díl tapety obrázkem dolů na rovný povrch. Na tapetu naneste lepidlo na tapety, chvilku nechte „provlhčit“ a umístěte na stěnu.
  3. Opakujte stejný postup u dílů 2 až 12.

Dříve než začnete:

Vaše tapeta se skládá z dvanácti dílů. Doporučujeme položit jednotlivé díly na zem v přesném pořadí a zkontrolovat případné vady. Umístění prvního dílu určuje celkový vzhled dokončené tapety, věnujte umístění a nalepení čas a pozornost.

Instalace jednotlivých dílů:

Při instalaci dílů prosím přesně dodržujte rady výrobce. Při lepení jednotlivých dílů nečekejte příliš dlouho, aby byly okraje zarovnané. Tapeta začíná po nalepení na zeď schnout, takže mějte na paměti, že musíte nalepit všechny díly tapety před tím, než si uděláte pauzu.
Pro mokrou tapetu je běžné, že je o cca 1cm větší než suchá tapeta.
Přebytečné lepidlo z tapety opatrně odstraňte měkkým hadříkem.
Doporučujeme lepit jednotlivé díly malinko přes sebe, zabráníte tak vzniknutí mezer mezi jednotlivými díly po uschnutí tapety.
Příliš mnoho drhnutí a čištění odstraní z papíru barvu.

INSTRUKCE K NALEPENÍ FOTOTAPET– POUŽITÍ OBOUSTRANNÉ LEPÍCÍ PÁSKY

  1. Vyberte díl č. 1
  2. Položte panel čelem dolů na plochý povrch. Pro dosažení vynikajícího výsledku je velmi důležité věnovat zvláštní pozornost tomu, aby oboustranná lepící páska byla nanesena na všechny čtyři okraje. Sloupněte s oboustranné lepící pásky krycí papír a nenaste na panel tak, že ji stlačením pevně zafixujete.
  3. Opakujte stejný postup u dílů 2 až 12.

Dříve než začnete:

Tapetová nástěnná malba se skládá ze 12 panelů. Věnujeme veškeré úsilí tomu, abychom vám dodali produkt nejvyšší kvality v dokonalém stavu, a proto dodržujeme nejpřísnější postupy pro kontrolu kvality. Před nanesením oboustranné lepicí pásky nástěnnou malbu Walltastic rozložte a ujistěte se, zda jste spokojeni s potiskem a barevnou kombinací, a zda se k sobě díly dobře hodí. Pokud naleznete jakékoliv vady, ihned prosím kontaktujte svého dodavatele. Po nalepení jakékoliv části nástěnné malby zboží již nevyměňujeme ani nevracíme peníze. Společnost Walltastic nenese žádnou zodpovědnost za poškození nástěnné malby vzniklé po dodání či během lepení.

Instalace jednotlivých dílů:

Nanášejte jen na čisté, suché povrchy. Jelikož umístění prvního panelu rozhoduje o celkovém vzhledu dokončené nástěnné malby, věnujte mu více času a pozornosti, aby byl umístěn správně. Polohu prvního panelu si na zdi vyznačte svislými čarami pomocí tužky, vodováhy a olovnice.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Pokud naleznete jakékoliv vady, ihned prosím kontaktujte svého dodavatele před nalepením fototapety. Po nalepení jakékoliv části nástěnné malby zboží již nevyměňujeme ani nevracíme peníze. Společnost Walltastic nenese žádnou zodpovědnost za poškození nástěnné malby vzniklé po dodání či během lepení.