O nás

Tapety se v poslední době staly velmi oblíbeným dekoračním materiálem. Co udělat jednoduššího pro naše nejmenší než jim vyzdobit jejich království, dát jim prostor, ve kterém budou moct snít, hrát si, používat vlastní představivost a učit se. Prostor, který děti bude inspirovat a podporavat jejich kreativitu.

V okamžiku, kdy jsme se začali zajímat o dětské tapety jsme zjistili, že nabídka tohoto dnes žádaného zboží není dostačující. Mnoho obchodů nabízí tapety, které jsou obyčejné nebo příliš drahé.

A proto firma Walltastic Ltd vyvinula designové 3D tapety pro děti. Jsme výhradním distributorem těchto úžasných tapet, které jsou zaměřeny na detail, jsou špičkové kvality a co je důležité, jsou cenově dostupné.

Walltastic přináší přes 30 motivů nádherných fototapet pro kluky i holčičky. Motivy jsou vytvářeny s dětmi pro děti s cílem podporovat jejich fantazii, učit je poznávat tvary, postavy a barvy. Inspirujte se a vytvořte vašim dětem pokojíček, kde se jim bude krásně spinkat, hrát si a učit se.